یکی از مهم ترین مکان ها در خانه، آشپزخانه هست. خیلی مهمه که نور کافی در این مکان تامین شده باشه، پس باید برای خرید لوستر آشپزخانه ب صورت کامل تحقیق کنید تا بتونید یک لوستر مناسب برای خودتون تهیه کنین. در ماه نو شیراز شما میتونید مجموعه کاملی از لوسترها را مشاهده کنید. با نزدیک شدن به سال جدید میلادی، سوالی که برای خیلی از ما پیش اومده اینه که برای سال 2024 چه مدل لوستری مناسبه؟ اینجا ما لوسترهای مناسب آشپزخانه برای 2024 رو معرفی میکنیم.


بررسی مد لوستر و روشنایی 2024

هر ساله ارزش روشنایی و لوستر در طراحی داخلی بیش از پیش میشه. مهم ترین عامل در فضاسازی و دادن جلوه به محیط، نور مناسب هست. لوستر و روشنایی یک عنصر حیاتی هست که لحن و فضا را تعیین می کنه. هر سال یک موج جدید راه رو به جلو رو روشن می کنه تا یک فضاسازی مناسب اون سال برای ما تداعی کنه. بنابراین، برای بررسی داغ‌ترین روندهای نورپردازی در سال 2024 - از فناوری آینده‌نگر تا طراحی‌های آگاهانه از محیط‌زیست، به ادامه مطلب توجه کنین.

در این سال استفاده از تجهیزات طبیعی بیش از پیش مد نظر هست. در سایت www.thespruce.com میبینیم که از گرایش های رنگی گرفته تا گرایش های طراحی اتاق خواب، گرایش های کاشی و موارد دیگر، طراحان و کارشناسان خانه از تخصص خود استفاده می کنند تا آنچه را که می توانیم در سال 2024 انتظار داشته باشیم به ما نشان دهند. 

طراحی داخلی مناسب برای سال 2024

طراحی داخلی برای سال 2024

طراحی داخلی آشپزخانه 2024

وقتی صحبت از طراحی آشپزخانه به میان میاد، نورپردازی نقش مهمی در ایجاد حال و هوا، افزایش عملکرد و افزودن سبکی به قلب خانه شما داره. همانطور که به سال 2024 می رویم، روندهای نورپردازی آشپزخانه برای ایجاد فضاهای جذاب تر، کم مصرف تر و قابل تنظیم تر در حال پیشرفت هست. با توجه به سایت caribou.com.au چه در حال برنامه ریزی برای بازسازی آشپزخانه خود باشید و چه فقط به دنبال تازه کردن بهشت آشپزی خود هستید، باید این مدل های لوستر رو بهشون توجه کنین:

لوستر لاینر آویزی مدرن و لوکس ماه نو

لوستر لاینر آویزی مدرن و لوکس ماه نو

خرید لوستر لاینر آویزی مدرن ماه نو

لوستر مدرن و اسپرت آویزی طرح پروانه کد 701

لوستر مدرن و اسپرت آویزی طرح پروانه کد 701 (نور تک یا 3 حالته و ریموت هوشمند)

خرید لوستر مدرن و اسپرت آویزی طرح پروانه کد 701 

لوستر مدرن آویزی مدل ستین

لوستر مدرن آویزی مدل ستین ۷۰

خرید لوستر مدرن ستین سایز ۷۰

لوستر اسپرت بیضی تک حلقه

لوستر اسپرت بیضی تک حلقه

خرید لوستر اسپرت بیضی تک حلقه سایز ۱۲۰

لوستر مدرن کریستالی آویز 2 حلقه بیضی

لوستر مدرن کریستالی آویز 2 حلقه بیضی سایز 60 یا 80

این لوستر دو سایز 60 و 80 داره که سایز 60 میشه 60 و 40 سانتیمتر و سایز 80 میشه 80 و 60 سانتیمتر.

دو رنگ نقره‌ای و طلایی داره که طلایی یکم گرون تره. این مدل برای کانتر و جزیره و همچنین آشپزخونه هایی که حالت کشیده دارن مناسبه.

خرید لوستر مدرن کریستالی آویز 2 حلقه بیضی سایز 60 یا 80