خرید لوستر بر اساس مدلطیف وسیعی از محصولات بروز صنعت لوستر و روشنایی همگام با مد اروپا و تضمین بهترین قیمت

خرید لوستر آنلاین

اگر قصد خرید لوستر دارید بهترین کار سفارش لوستر آنلاین است. امروزه به دلیل مشغله افراد و حتی ترافیک درون اکثر کلان شهرهای ایران، به صرفه نیست تا فروشگاه لوستر بروید.

از طرفی اگر از تولیدی لوستر خرید کنید، قیمت ها مقرون به صرفه خواهد شد. صنایع لوستر و روشنایی ماه نو در شیراز یک تولید کننده با کیفیت و درجه یک لوستر می‌باشد.

انواع مدل لوستر در ماه نو

ما سعی کرده‌ایم تا متنوع ترین محصولات بروز دنیا را برای شما آماده کنیم. هم اکنون انواع مدل لوستر کریستالی اعم از لوستر مدرن آویز و یا لوستر کریستالی مدرن سقفی موجود در فروشگاه هستند. اگر طراحی خانه شما خاص و منحصر به فرد باشد لوسترهای فوق مدرن ماه نو برای شماست.

1) لوستر مدرن

در سرتاسر جهان هنگام با مد دنیا لوسترها هم تغییر میکنند. لوسترهای مدرن با ظرافت و طراحی خاص میتوانند نیاز تمامی مشتریان عزیز را برطرف کنند. به کارگیری طرح های مینیمال و اشکال هندسی انتزاعی یکی از ویژگی های اصلی لوسترهای مدرن است.

1-1) لوستر مدرن سقفی

لوسترهای کریستالی مدرن سقفی یکی از به روز ترین کارهای مجموعه ماه نو می باشد. در این مدل لوسترها امکان این وجود دارد که شما طرح دلخواهتان را به لوستر تبدیل کنید. 

چرا باید لوستر سقفی بخرید؟ 

یک حالت واضح: اگر سقف شما کوتاه است. برای سقف کوتاه ممکن است با استفاده از لوسترهای آویز، طراحی دکوراسیون منزل خراب شود. جایگزین چیست؟ بهتر است لوستر سقفی را مد نظر بگیرید.

1-2) لوستر مدرن آویزی

لوستر مدرن کریستالی آویز هم همگام با مد اروپا و کانادا میباشد. بهترین تصمیم برای کسانی که طراحی منزل آنها مدرن است.

در این دسته بندی تنوع بی نظیر محصولات شما را شگفت زده خواهد کرد. بهتر است ابتدا تنوع محصولات و سپس قیمت های مجموعه لوستر ماه نو را با رقبا بسنجید. قطعا برای خرید به صنایع ماه نو باز خواهید گشت.

2) لوستر اسپرت

لوسترهای اسپرت جدید و خاص هستند. طراحی انتزاعی و نامتوازن را میتوان امضای این مدل دانست. در کنار طراحی زیبا، نور دهی عالی برای فضای شما فراهم میکند.

اگر سلیقه خاصی دارید حتما این دسته بندی را مشاهده بفرمایید. البته لوستر اسپرت هم سقفی و هم آویزی دارد.

باید توجه کرد که چون جنس بدنه و آبکاری آن برای مشتریان عزیز شاید قابل تشخیص نباشد، در خرید کردن مراقب باشند. در بازار قیمت مدل لوستر اسپرت بسیار متفاوت است. تفاوت قیمت فاحش ناشی از همین فاکتور بدنه و رنگ است.

3) لوستر فوق مدرن

لوسترهای فوق مدرن اکثرا وارداتی و بسیار شیک و خاص هستند. طرح های این مدل لوستر برای فضاهای مدرن و بسیار خاص هستند.

کیفیت طراحی بخاطر اینکه تماما درجه یک وارد شده اند، تضمین شده است. شما باید توجه داشته باشید که با سلیقه شما میتوان تغیراتی را در این لوسترها داد.