درباره ما

       قبل از اینکه در باره ماه نو بخواهیم بگوییم ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که "راز قیمت بسیار مناسب ماه نو چیست؟" ما رسالت خود می دانیم محصولاتی تولید نماییم که اولاً بسیار با کیفیت باشد دوماً دارای قیمت مناسب باشد و همه سلیقه ها را پوشش دهد و طیف بیشتری از مردم بتوانند از آن استفاده کنند که با امکان سفارشی کردن محصولات این زمینه را فراهم آورده ایم و سوماً ضمانت و خدمات پس از فروش و پشتیبانی و پاسخگویی بالایی داشته باشیم. راز قیمت مناسب ما، با توجه به دلایل بالا، فروش مستقیم به مصرف کننده نهایی، خرید یا واردات عمده مواد اولیه، راضی بودن به حاشیه سود پایین و حذف هزینه های سربار اضافی است.

صنایع لوستر و روشنایی ماه نو شیراز  بیش از یک دهه فعالیت در عرصه لوستر، نور و روشنایی دارد. فعالیت ما  در راستای تولید لوسترهای زیبا، لوکس، اسپرت و البته اقتصادی می باشد.  هدف و رسالت ما ارایه محصولات شیک و لوکس (مدرن و فوق مدرن)، با کیفیت عالی  و قیمت مناسب می باشد و جامعه هدف ما مشتریان عزیز در سراسر کشور و بخصوص استانهای جنوب کشور می باشد.
برند ماه نو شیراز در زمینه‌ی ساخت انواع لوستر، میز، آینه شمعدان، آباژور و کنار سالنی و انواع لوازم لوکس و دکوراتیو (برای پذیرایی، هال، سالن، آشپزخانه، اتاق خواب و ...) می باشد.ما امروز با بیش از 500 محصول متنوع، با بهره‌گیری از برترین تکنولوژی روز دنیا و مرغوب‌ترین مواد اولیه، مطابق با استانداردهای اروپایی، مراحل طراحی، تولید می نماییم و در قالبِ یک مجموعه ارائه می کنیم تا عملاً  گامی بزرگ در صنعت لوستر سازی کشور برداشته باشیم. یکی از دلایل اصلی موفقیت برند ماه نو شیراز علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب ، بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های طراحی و تولید و بخش R&D مجموعه است. علاوه بر این صنایع لوستر و روشنایی ماه نو همگام با گسترش لوسترهای مدرن و فوق مدرن در دنیا، اقدام به گسترش طرح های جدید و ارزان لوسترهای مدرن کریستالی نمود و اکنون قادر است هر گونه سفارش لوستر را طراحی و تولید نماید. ویژگی اصلی ماه نو، پذیرش سفارش هر نوع لوستر به سلیقه مشتری از نظر طرح، سایز و امکان هوشمند سازی آن است.

فروشگاه و نمایشگاه ماه نو در مرکز برق، الکترونیک و روشنایی شهر شیراز یعنی خیابان قاآنی شمالی (مجتمع تخصصی لوستر و روشنایی زمرد) می باشد.

  ماه نو در راستای جلب اعتماد مشتریان عزیز ضمن راه اندازی وبسایت اینترنتی خود به آدرس  https://mahenou.ir   موفق به دریافت نشان اینماد گردیده است تا بدینوسیله در جهت اعتماد و راحتی مشتریان عزیز کسب و کار اینترنتی خود را نیز گسترش دهد.