درباره ما

      صنایع لوستر و روشنایی ماه نو در سال 1397 در شهر شیراز و در مرکز برق، الکترونیک و روشنایی یعنی خیابان قاآنی شمالی (مجتمع زمرد) شروع به کار کرد. هدف و رسالت ما ارایه محصول با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه برای مشتریان عزیز می باشد.
لوستر ماه نو نماینده رسمی برند آی پارا در جنوب کشور می باشد. فعالیت این برند در زمینه‌ی ساخت انواع لوستر، میز، آینه شمعدان، آباژور و کنار سالنی و انواع لوازم لوکس و دکوراتیو بوده و امروز با بیش از 1000 محصول متنوع، با بهره‌گیری از برترین تکنولوژی روز دنیا و مرغوب‌ترین مواد اولیه، مطابق با استانداردهای اروپایی، مراحل طراحی، تولید و عرضه را در قالبِ یک مجموعه ارائه می کند تا بتواند گامی بزرگ در صنعت لوستر سازی کشور برداشته باشد. یکی از دلایل اصلی موفقیت برند آی پارا علاوه بر استفاده از فلز ناب و خالص و مواد اولیه مرغوب ، بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های طراحی و تولید است. علاوه بر این در سال 1400صنایع لوستر و روشنایی ماه نو اقدام به تولید لوسترهای مدرن کریستالی نمود و اکنون قادر است هر گونه سفارش لوستر را طراحی و تولید نماید. 

  ماه نو در راستای جلب اعتماد مشتریان عزیز ضمن راه اندازی وبسایت اینترنتی خود به آدرس  https://mahenou.ir   موفق به دریافت نشان اینماد گردیده است تا بدینوسیله در جهت راحتی مشتریان عزیز کسب و کار اینترنتی خود را گسترش دهد.