لوستر هوشمند یکی از جدیدترین راه کارها در هوشمند سازی ساختمان می‌باشد. با پیشرفت تکنولوژی و ورود هوشمند سازی امروزه تمامی زمینه ها مستعد تغییر می‌باشند.

لوسترهای مدرن و کریستالی در حال حاضر به روزترین محصولات در زمینه لوستر هستند. برای به روز بودن در ماه نو علاوه بر وجود طرح‌های جدید و جذاب، ما از تکنولوژی‌های روز دنیا استقبال کرده و در محصولات خود به کار می‌بریم.

چه چیزی لوستر را روشن میکند؟

درایور های لوستر مدرن و کریستالیخب لوسترها مستقیم به برق شهر وصل نمی‌شوند. در ابتدا برق شهر وارد درایور می‌گردد و بعد به قسمت روشنایی آن یا اس ام دی (SMD) به وسیله درایور برق متصل می‌شود.

حالا برای هوشمندسازی در راه حل اول باید بعد از فیوز منزل یا محل کار تجهیزات هوشمند به کار رود تا کنترل خاموش یا روشن کردن لوستر هوشمند گردد. در راه دوم باید از درایور هوشمند استفاده کرد.

تشخیص درایور هوشمند

درایور هوشمند ۳ حالته لوستر

برای تشخیص باید به بدنه درایور نگاه کنید. اگر کی آر کد (QR code) یا علامت وای فای با نوشته ۲.۴G مشاهده کردید این درایور قطعا هوشمند می‌باشد. معمولا ۲ سیم ورودی برای اتصال به برق شهر دارند. ۳ سیم خروجی هم برای کنترل لوستر می‌باشد.

حال باید به لوستر از روی موبایل متصل شویم تا بتوانیم آن را کنترل کنیم.

چگونه لوستر هوشمند خود را به موبایل متصل کنیم؟

اتصال لوستر هوشمند

مشتریان گرامی لطفا گام به گام مطابق دستور العمل زیر پیش بروید:

گام اول: دانلود اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن pc lamper به منظور اتصال این درایورهای هوشمند به موبایل طراحی گردیده‌است. این درایور با تکنولوژی بلوتوث به گوشی شما متصل میگردد.

اپلیکیشن هوشمند سازی لوستر

برای دانلود اپلیکیشن اندروید کلیک کنید

گام دوم: وارد اپلیکیشن شوید

بعد از نصب اپلیکیشن روی آن ضربه بزنید تا باز شود. بعد از باز شدن نیاز است تا دسترسی‌ها به برنامه داده شود. سپس از شما میخواهد که اجازه بدهید بلوتوث دستگاه شما را روشن نماید. لطفا تایید را بزنید تا وارد مرحله بعد شویم.

دادن دسترسی بلوتوث به نرم افزار

گام سوم: اتصال لوستر به برق

بعد از اینکه صفحه اصلی نرم افزار بر روی گوشی باز شد حالا باید لوستر را به برق متصل نمایید. بعد از روشن کردن لوستر باید در صفحه اپلیکیشن روی گزینه بلوتوث ضربه بزنید. اگر به درستی متصل گردد لوستر به حالت چشمک زن به صورت آرام یک بار خاموش و روشن می‌شود.

اتصال بلوتوثی نرم افزار به لوستر

نتیجه نهایی

اگر تمام مراحل را به صورت درست رفته باشید الان لوستر شما به موبایل متصل شده‌است.

کنترل لوستر چگونه است؟

خب بعد از اتصال به لوستر باید بدانیم چگونه با این نرم افزار کار کنیم.

قسمت 1 همان بخش کنترل لوستر میباشد و قسمت 2 بخش دستورات صوتی. در همان بخش 1 بمانید و از قسمت 3 مدل های سفید (White)، طلوع (Sunrise)، طبیعی (Neutral)، غروب (Sunset) و یا زرد (Yellow) را انتخاب کنید تا نور مهتابی یا ترکیبی و یا آفتابی لوستر مشاهده گردد.

 در پایین اپلیکیشن هم 5 قسمت را داریم:

قسمت یک با حالت دیمر مانند، نور را کم یا زیاد میکند. توجه کنید که برای طول عمر بیشتر نوار را تا انتهای زیاد و یا کم نبرید. بهترین حالت برای این قسمت در وسط آن میباشد و البته کمی به راست یا چپ.

قسمت های 2، 3، 4 و 5 کاربرد کمتری دارند و بیشتر برای ریسه های رنگی RGB به کار می آید.

آیا ریموت جداگانه نیز موجود می باشد؟

جواب بله است! اگر بخواهید میتوان به صورت جداگانه تهیه کرد و به همراه اپلیکیشن موبایل از این ریموت هم استفاده کرد.

اگر در محصولات ما قسمت کنترل نگاه کنید گزینه هوشمند نوشته شده است و این یعنی ریموت روی محصول قرار ندارد!

اتصال به این ریموت هم ساده است. برای این منظور باید در اپلیکیشن گزینه اتصال به ریموت را بزنید و از روی ریموت گزینه setup را فشار دهید.

در پایان هر سوالی دارید میتوانید از قسمت نظرات و یا فرم تماس با ما و همچنین شماره های پشتیبانی، با ما در ارتباط باشید.