جمعه سیاه اما بسیار نورانی با صنایع لوستر ماه نو

با نزدیک شدن به آخر سال میلادی، در تقویم به بلک فرایدی میرسیم. خیلی از افراد بر این باور هستند که این یک رسم خارجی است، اما فروش فوق العاده دیجی کالا در سال گذشته نشان داد که چه یک رسم خارجی، چه ایرانیزه کردن آن، میتواند برای فروش محصولات بسیار مفید باشد. البته برای مشتریان هم این ایده عالی هست که کالای با تخفیف زیاد خریداری کنند.

ما در لوستر ماه نو شیراز از چهارشنبه 1 آذر تا جمعه 3 آذر بیشترین تخفیف ها را روی محصولات خودمون قرار میدیم تا شما عزیزان تجربه خرید خوبی داشته باشید.

اولین شگفتانه Black Friday ماه نو در سال 2023

لوستر تک حلقه کریستالی مدرن اولین محصول با تخفیف ویژه ما هست. قطر این محصول 40 سانتیمتر هست، رنگ اون نقره ای یا طلایی به انتخاب شما و با کریستال 3 در 3 سانتیمتر یا 3 در 5 سانتیمتر ارائه میشه که بسیار زیبا هست. ماه نو این نوع محصول را با هر شکل مورد درخواست مشتری و با هر سایز تولید می کنه و فقط فکر نکنین تک حلقه 40 هست.

قیمت قبل از تخفیف این محصول 1,590,000 تومان بوده که الان 500 هزار تومن تخفیف داره!

لوستر مدرن آویزی تک حلقه سایز 40 سانتیمتر

برای مشاهده محصول روی عکس کلیک کنید

دومین خبر جمعه سیاه برای لوسترهای کریستالی مدرن

لوستر مدرن آویزی دایره سایز 20- 40

لوستر مدرن آویزی دایره سایز 20- 40

این لوستر هم به مدت محدود در تخفیف ویژه قرار گرفته است! رنگ این محصول نقره ای می باشد. رنگ طلایی هم موجود است و قیمت آن کمی گرانتر می باشد. دارای صفحه استیل گرد با سایز 25 سانتیمتری جهت اتصال به سقف می باشد. کنترل - فلز و ال ای دی SMD و کریستالها همه درجه 1 هستند.

سومین سوپرایز بلک فرایدی 2023

تخفیفات ویژه لوستر ماه نو شیراز برای بلک فرایدی 2023

اگر اینستاگرام ماه نو رو دنبال کنید، خبرهای مهمی رو اونجا قرار میدیم. بمب خبر امسال هم، لوستر رایگان در بلک فرایدی هست. درست خوندید! لوستر رایگان هدیه ما به شما عزیزان هست که همراه همیشگی لوستر ماه نو بودین.

این لوستر رایگان هم بدون قرعه کشی به شما تقدیم میشه!

اما خب شرایطی هم داره. برای اینکه این لوستر خوشگل رو به رایگان تقدیمتون کنیم، اینستاگرام صنایع لوستر ماه نو رو فالو کنید. در ادامه اما شرط کلیدی، زمان هست. شما باید سریع باشید. ما کد تخفیف 100 درصدی برای خرید این محصول رو به 2 قسمت کردیم. یکی توی اینستاگرام منتشر میشه و یکی توی سایت. شما باید کپشن های ما در اینستاگرام و توضیح محصولات در سایت رو ببرسی کنید تا بتونید این دو کد رو بدست بیارید.

بعد وارد سایت میشید و هنگام خرید لوستر تک حلقه 40، اول کد اینستاگرام و بعد کد سایت رو وارد میکنید. به همین راحتی 100 درصد تخفیف خواهید گرفت.