لوستر سقفی پذیرایی کد 415 یکی از محصولات جدید روشنایی فروشگاه ماه نو میباشد. اگر برای پذیرایی به دنبال طرحی جذاب میگردید، لوستر کریستالی مدرن یکی از پاسخ ها به نیاز شما میباشد.

مهم ترین قسمت لوسترهای مدرن در کجاست؟

لوستر های ال ای دی (اس ام دی - SMD) از جمله لوسترهایی هستند که به خاطر طرح های متنوع و شیک و زیبا امروزه بصورت گسترده مورد استقبال گرفته اند. یکی از نکات مهم که هنگام خرید باید به آن توجه کنید کیفیت اس ام دی یا ال ای دی های بکار رفته باشد. 

معمولا طبق گفته شرکت سازنده یکی از بهترین مدل های این نوار اس ام دی، طول عمر مفید آن ها 25000 ساعت استفاده میباشد. این طرح 5 قسمت روشنایی دارد. 4 المان در اطراف و لوزی در مرکز آن وظیفه روشنایی را به عهده دارند.

تولید لوستر مدرن سقفی پذیرایی کد 415

ابعاد و ویژگی ها

 امروز طرح کد 415 که یکی از طرحهای زیبای این نوع لوستر سقفی کریستالی میباشد، برای شما ارائه می گردد. ابعاد این محصول قطر 60 سانتی متر میباشد. البته این لوستر در ابعاد دلخواه شما تولید می گردد. 

این طرح " لوستر سقفی مدرن کریستالی کد 415"  بسیار زیبا و جدید بوده و یک لوزی در وسط آن قرار دارد. در اطراف آن هم چهار ربع دایره وجود دارد که انگار ربع دایره ها تکمیل نیستند.

کنار طرح لوستر کریستالی سقفی کد 415

المان های اطراف نزدیک تر به سقف میباشند. فاصله لوزی تا سقف هم بیشتر از المان اطراف است. این حالت نمای چند پله ای برای لوستر ایجاد میکند. نمای هندسی با اختلاف سطوح در لوسترها از ترندهای طراحی و معماری سال 2023 میباشد.

نگاه گذرا به ویژگی ها کد 415

قطر (سانتی متر)
60
رنگ
نقره ای
طلایی
مدل های روشناییآفتابی
مهتابی
نچرال یا صدفی یا مخلوط
کنترل
بدون ریموت
با ریموت
هوشمند

 درخواستهای زیادی برای این طرح وجود دارد. البته ما به دلیل اینکه تولید کننده میباشیم قادر به ایجاد تمامی تغییرات دلخواه شما هستیم. شما میتوانید همین محصول یا سفارشی با ابعاد و ویژگی های متفاوت تر آن را سفارش دهید. 

سفارش لوستر مدرن سقفی پذیرایی کد 415