نور پردازی یکی از مهمترین نکات دکوراسیون داخلی ساختمان ها  است. لوستر های فوق مدرن و جذاب امروزی به‌ دلیل تلفیق زیبایی، نور پردازی، سادگی و قیمت مناسب، از سال 1402 ترند گردیده و استفاده آنها رو به گسترش می باشد. لوسترهای فوق مدرن با توجه به تنوع، خلاقیت در طراحی، زیبایی، کارایی و ویژگی ‌های مختلفشان، در خیلی از فضاها مورد استفاده قرار می گیرند.لوسترهای فوق مدرن دارای این ویژگی خاص هستند که در زمان خاموش بودن هم جلوه خاصی به منزل شما می دهند.

لوسترهای فوق مدرن چه ویژگی‌هایی دارند؟

در لوستر های فوق مدرن بر عکس لوسترهای کلاسیک، از آویز های کریستالی و شاخه ‌های پر از حباب براق خبری نیست و طراحی ساده مهم‌ترین نکته درباره آنهاست. 

استفاده از طرح ‌های هندسی یا اشکال مواج و صفحات و نوار های نورانی منظم در این نوع مشاهده می ‌شود. در واقع خلاقیت در این محصول یکی دیگر از اصول طراحی است.

لوستر فوق مدرن آویزی مانند

خرید لوستر جدید اروپایی فوق مدرن آویزی کد MAH_F_113

فضاهای مورد استفاده برای لوسترهای فوق مدرن

نورپردازی جذابیت خانه شما را دوچندان می‌کند. متناسب با فضای خانه های مدرن یک وسیله روشنایی مدرن و فوق مدرن نیز به زیبایی فضا کمک می کند. 

انواع لوسترهای فوق مدرن فارغ از اشکال آنها که به سلیقه افراد بستگی دارد، به راحتی با فضای خانه های جدید هماهنگ می شوند. این کالای زیبا در هر فضایی مانند آشپزخانه، پذیرایی، راهرو ها، نهارخوری، اتاق خواب و اتاق نشیمن بسیار چشم نواز است. لوسترهای هر مکان خاص هستند، چون ابعاد و نوع نوری متفاوتی طلب میکنند. مثلا لوستر مناسب برای پذیرایی با لوستر مناسب با اتاق خواب فرق میکند.

طراحی لوستر ها بسیار متنوع است و از طرح های لوستر کریستالی مدرن سقفی بگیر تا لوستر فوق مدرن و یا لوستر با زمینه کلاسیک. 

در ابتدای سال میلادی جاری طرح های فانتزی و فوق مدرن تولید و عرضه شده اند. این نوع لوستر برای کاربرد های مختلف مناسب است و در شکل دیواری و انواع آباژور هم به نورپردازی محیط کمک می کند. 

صنایع لوستر ماه نو شیراز ارائه دهنده بیش از 100 نوع لوستر فوق مدرن افتخار این را دارد که خانه ی شما را زیباتر کند. در صورت نیاز به هر گونه مشاوره و اطلاع از تنوع محصولات، ماه نو شیراز در خدمت شما عزیزان می باشد.

بازه قیمتی لوستر فوق مدرن و فانتزی

شما می‌توانید در بازار طیف گسترده‌ای از قیمت را برای خرید لوستر متصور شوید.

همانطور که در معرفی چندین لوستر فوق مدرن در شهریور ۱۴۰۲ برای شما گفتیم میتوان چند بازه کلی در نظر گرفت.

اگر بازه بودجه اقتصادی را بخواهیم در نظر بگیریم باید بگویم زیر ۵ میلیون تومان هزینه برای خرید لوستر مناسب است. در این بازه شما می‌توانید یک لوستر مناسب برای سالن پذیرایی تقریبا ۵۰ متری با یک جای نصب لوستر انتخاب کنید. البته اگر فضای شما نورهای متعددی داشته باشد و بخواهید لوستر نور اصلی نباشد، باید مراقب هارمونی نورها و دکوراسیون خود باشید.

در بازه دیگر بین 5 تا 15 میلیون تومان، شما حق انتخاب بیشتری دارید و لوسترهای فانتزی فوق مدرن در این بازه بسیار شیک و چشم نواز هستند.

طبیعتا بالای 15 میلیون تومان نیز شما میتوانید هزینه کنید و لوسترهایی منحصر به فرد و وارادتی محدود برای منزل یا محل کار خود تهیه کنید.

خرید از فروشندگان معتبر لوستر

درنهایت توصیه ما به شما این است ک حتما از اصالت کالای خریداری مطمئن شوید. در بازار متلاتم امروز بسیار افرادی هستند که کالای مشابه با جنس بسیار ضعیف را عرضه میکنند.

فروشگاه لوستر ماه نو همواره آماده ارائه پشتیبانی و مشاوره رایگان برای خرید لوستر می‌باشد.